| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1100mm |
| Silindir istasyonları | 25 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 16/17 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 12/17 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Güç | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| İletişim | Zincir |
| Voltaj | 220V 60HZ 3 Faz |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| silindirler | 22 İstasyon |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Voltaj | 220V 60HZ 3Faz (Özelleştirilebilir) |
| Makine Üssü | H ışını |
| Güç | 5.5+5.5KW |
| type | Automatic Glazed Tile Steel Roof Sheet Roll Forming Machine With PLC Control System |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Type | Corrugated Sheet Making Machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Usage | roof and wall |
|---|---|
| type | cold roll forming |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 20m/min |
| warranty | 1 year |
| renk | Mavi |
|---|---|
| tip | otomatik |
| kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| kesme yöntemi | hidrolik kesme |
| Voltaj | 380V, 50Hz, 3 faz |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| per month | 30 sets |