| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1250mm |
| Silindir İstasyonları | 13 istasyon |
| Makara ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.3-0.6mm |
| Profili | Özel |
| Kapasite | 10m/dak |
| Ağırlık | 3T |
| ağırlık | 4-5T |
|---|---|
| kullanım | Sırlı Çini Çatı Paneli |
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |
| Besleme genişliği | 1200mm |
| Malzeme kalınlığı | 0.3-0.6mm |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| tip | sırlı kiremit çatı levhası |
|---|---|
| kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| hammadde kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Sertifika | CE ISO |
| Satış sonrası | Yurtdışında hizmet verebilecek mühendisler |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | 30% T / T mevduat peşin ve sevkiyat öncesi muayene onay alındıktan sonra% 70% dengesi. |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | Sevkiyat öncesi muayene onayından sonra avans ve% 70 dengesi T / T% 30 mevduat |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Bileşenleri | renkli çelik levha deşarj rafı, oluklu ünite (karo pres), kompozit ana ünite, bitmiş kesme ünitesi ( |
|---|---|
| köpük makinesi boyutu | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| Basın genişliği | 1200 mm |
| Kalıplama satırlarının sayısı | satır 13 - 15 |
| Hidrolik İstasyonu Güç | 3Kw |
| Usage | Roof and wall |
|---|---|
| Material | PPGI, GI |
| Operation | Need 1 person |
| Capacity | 2-10m/min |
| Weight | 6T |