| Power(W) | 5.5KW |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30 sets |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Hidrolik Kesme Sistemi |
| Silindir istasyonları | 10+12 istasyon |
| Kontrol Kabini | Kantilever kontrol dolabı |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| kullanım | çatı ve duvar |
|---|---|
| Malzeme | boyalı sac, GI |
| Operasyon | 1 kişiye ihtiyaç var |
| Kapasite | 2-10m/dak |
| Ağırlık | 6T |
| Usage | Roof and wall |
|---|---|
| Material | PPGI, GI |
| Operation | Need 1 person |
| Capacity | 2-10m/min |
| Weight | 6T |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
| Adı | Oluklu Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Rulo malzemesi | 45 # çelik |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-10m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| tip | Oluklu çatı sac rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.8mm |
| Kapasite | 20 m / dak |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Sırlı Oluklu Sac Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde genişliği | 1250mm |
| Hammadde Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |