| tip | Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| Genişlik | 1250mm |
| Kapasite | 4m / dak |
| kullanım | Çatı |
| type | Trapezoid Roof Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 13 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| raw material | aluminum sheet |
|---|---|
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
| use | roof panel |
| profile | customized |
| cutting methold | hydraulic cut |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200mm |
| Silindir istasyonları | 11 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| tip | Çift Katmanlı Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| kullanım | Çatı ve duvar |
| Kapasite | 2-10m / dakika |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30days |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220MM |
| Silindir istasyonları | 11 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Thickenss | 0.3-0.8mm |
| hız | 20 m / dak |
| Garanti | 1 yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Malzeme Bandı | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1219MM |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Makara ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Production | 8-12m/min |
|---|---|
| Place of Origin | Hebei, China (Mainland) |
| Power(W) | 4+4kw |
| Dimension | 7*1.5*1.5m |
| Weight | 4T |