| material | DX51 |
|---|---|
| width | 333 |
| thickness | 0.5mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Power(W) | 4KW-15KW |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | Panasonic PLC |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1200/1220mm |
| Silindir istasyonları | 12+15 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 8-10m/dak |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| güç | 4 + 4 Kw |
|---|---|
| Garanti | 24 Ay |
| Kontrol sistemi | Dokunmatik ekran |
| Kesme yöntemi | Hidrolik kesme sistemi |
| çalışma hızı | 0-15 m / dak |
| Silindir İstasyonu | 16 istasyon |
|---|---|
| Milin çapı | Φ66mm |
| Kesici Malzemesi | CR12 |
| Şekillendirme hızı | 8-12m / dakika |
| Toplam güç | 3 + 3kw |
| güç | 5.5 ± 5.5kW |
|---|---|
| Garanti | 24 Ay |
| Kontrol sistemi | Dokunmatik ekran |
| Kesme yöntemi | Hidrolik kesme sistemi |
| çalışma hızı | 0-15 m / dak |
| Malzeme Türü | PPGI/GI/Alüminyum |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| MaterialWidth | 285mm |
| Silindir istasyonu | 18 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |