| MaterialType | PPGI/GI/Aluminum |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| MaterialWidth | 100mm |
| Silindir istasyonu | 18 İstasyon |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Türü | sırlı kiremit çatı levhası |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| Hammadde genişliği | 1250mm |
| Hammadde Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Garanti | Sevkiyattan 12 ay sonra |
| Material Type | PPGI/GI/Aluminum |
|---|---|
| MaterialThickness | 1.5-2mm |
| Silindir istasyonu | 18 İstasyon |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Cutter Material | CR12 |
| renk | istediğin gibi |
|---|---|
| tip | Otomatik |
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |
| Kesme yöntemi | Hidrolik Kesim |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Makara ve Mil | 45 # Kromlu Çelik |
|---|---|
| Milin çapı | Φ70mm |
| Kesici Malzemesi | CR12 |
| Tahrik tipi | zincir tahrik |
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |
| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Otomatik |
| Genişlik | 2600m/4000mm |
| kalınlık | 0.13-0.3mm |
| her ay | 20 Takım |
| Material | PPGI GI |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| width | custom |
| feature | two in one |
| capacity | 8-10m/min |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 400 mm |
| Silindir istasyonları | 16 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1000 mm |
| Silindir istasyonları | 10/12 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac / GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200 mm |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |