| Makine Renk | İstediğin gibi |
|---|---|
| Uygun malzeme | PPGI, Alüminyum, GI, Çinko |
| Kontrol sistemi | PLC kontrol |
| Türü | Otomatik |
| Kesme yöntemi | hidrolik |
| Kullanım | Çatı |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Ağırlık | 8.7T |
| Garanti | 1 Yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | Roof and wall |
|---|---|
| Material | PPGI, GI |
| Operation | Need 1 person |
| Capacity | 2-10m/min |
| Weight | 6T |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,8-1,2 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 32 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Uygun malzeme | GI PPGI |
|---|---|
| Kapasite | 45m/dak |
| Ağırlık | 2.5t |
| Silindir malzemesi | CR12 |
| Başvuru | Alçıpan Sistemi |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| kullanım | Basamaklı çatı |
|---|---|
| Malzeme | Boyalı sac GI |
| Ömür | 10 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Teslim süresi | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| usage | shutter door |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |