| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| Kapasite | 20m/dak |
| Makina ağırlığı | 3.5 ton |
| silindirler | 45# Çelik |
| Tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| kapasite | 2-10m/dak |
| Makina ağırlığı | 6.3T |
| silindirler | 45 # çelik |
| Tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| kapasite | 2-4m/dak |
| Makina ağırlığı | 4.5T |
| silindirler | 45 # çelik |
| Tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| kapasite | 4m/dak |
| Makina ağırlığı | 4.5T |
| silindirler | 45 # çelik |
| Tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Malzeme | Boyalı sac GI |
|---|---|
| Kapasite | 2-10m / dakika |
| Makina ağırlığı | 3.1T |
| silindirler | 45 # çelik |
| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 4m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Roller Stations | 11Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Genişliği | 1220mm |
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Paket | 18 İstasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |