| Uygun malzeme | GI PPGI |
|---|---|
| Kapasite | 45m/dak |
| Ağırlık | 2.5T |
| Silindir malzemesi | cr12 |
| Başvuru | Alçıpan Sistemi |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 22T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Steel Roofing Sheet Roll Forming Machine |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220MM |
| Silindir istasyonları | 11 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200mm |
| Silindir istasyonları | 18 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1250mm |
| Silindir İstasyonları | 15 İstasyon |
| Makara ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| silindirler | 11 |
| Makara malzemesi | No.45 Çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| usage | roof sheet |
| material | PPGI GI |
| thickness | 0.3-0.8mm |
| capacity | 20m/min |
| Tip | Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1250 |
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Kapasite | 2-4m/dak |
| Boyut | 7.5*1.5*1.2m |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1250mm |
| Paket | 15 İstasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |