| Tip | Çelik Çatı Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Genişlik | 1250 mm |
| garanti | 1 yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1220mm |
| Silindir İstasyonları | 14 İstasyonlar |
| Makara ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1250mm |
| Paket | Üst: 12 İstasyon; Aşağı: 15 İstasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| tip | Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| Genişlik | 1250mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Thickenss | 0.3-0.8mm |
| hız | 20 m / dak |
| Garanti | 1 yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| tip | sırlı kiremit rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1250 |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| kapasite | 2-4m/dak |
| Boyut | 7.5*1.5*1.2m |
| Tip | Çift Katmanlı Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| kullanım | Çatı |
| Malzeme | PPGi GI |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Uygun Malzeme | PPGI, GI, Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,8 mm |
| Genişlik | özelleştirilmiş |
| Şart | Yeni |
| Tip | kiremit şekillendirme makinesi |
| Tip | Sırlı kiremit rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Uygun Pazar | Avrupa ve Amerika |
| Malzeme | PPGI GI |
| Voltaj | 380V veya özelleştirilmiş |
| Çalışan | sadece 1 |
| Tip | Sırlı kiremit rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Uygun Pazar | Avrupa ve Amerika |
| Malzeme | PPGI GI |
| Voltaj | 380V veya özelleştirilmiş |
| Çalışan | sadece 1 |