| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Genişliği | 1250mm |
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Paket | 12 İstasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Roller Stations | 16Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| tip | rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| malzeme | PPGI GI |
| Genişlik | 1000 mm |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| ömür | 10 yıldan fazla |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1200mm |
| Paket | 12 İstasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme | boyalı sac GI |
|---|---|
| Kapasite | 8-10m/dak |
| Makina ağırlığı | 1.6T |
| silindirler | 45 # çelik |
| Tip | rulo şekillendirme makinesi |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1250mm |
| Silindir İstasyonları | 11 İstasyon |
| Makara ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | OEM / DOM |
| Paket | Üst: 11 istasyon; Aşağı: 12 istasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Bandı | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1219MM |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Makara ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Genişliği | 1220mm |
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Silindir İstasyonları | 16 İstasyon |
| Makara ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| type | cold roll forming machine |
|---|---|
| Usage | roof and wall |
| Feature | self lock |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |