| Malzeme | boyalı sac GI |
|---|---|
| Kapasite | 20m/dak |
| Makina ağırlığı | 8.7 |
| silindirler | 45 # çelik |
| Türü | Çatı levhası rulo şekillendirme ekipmanları |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Malzeme | PPGI GI 1.5mm |
|---|---|
| Kapasite | 15m/dak |
| Silindir İstasyonları | 32 Silindir İstasyonu |
| Packaging Details | 1.Main roll forming machine and un-coiler is nude packing (If you need, we can also packed it with water-proof plastic) 2. PLC control system and motor pump are packed with water proof paper,spare parts in carton box. 3.One set of machine needs a 40' con |
| Delivery Time | 30 work days |
| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| kullanım | Çatı |
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| Garanti | 12 ay |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| tip | Camlı çatı kiremit rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| hız | 2 m / dak |
| Uygun malzeme | gi / boyalı sac / alüminyum |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Türü | çift katmanlı Top şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Malzeme | PPGI GI |
| Kalınlığı | 0.3-0.8mm |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30days |
| Türü | çift katmanlı Top şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kullanım | çatı |
| Malzeme | PPGI GI |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30days |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |