| Konteyner | 40GP |
|---|---|
| makine hızı | 10-15m/dak |
| Silindir istasyonları | 19 Silindir İstasyonu |
| Tahrikli Sistem | Zincir veya Dişli Kutusu |
| Kontrol sistemi | PLC ve Dönüştürücü |
| Şaft çapı | Φ70mm |
|---|---|
| Sürücü türü | Zincir sürücü |
| Şekillendirme hızı | 15 m / dak |
| Kontrol sistemi | PLC kontrol |
| Toplam güç | 4 + 4kw |
| type | Automatic Glazed Tile Steel Roof Sheet Roll Forming Machine With PLC Control System |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Type | Hi-Rib Trapezoidal Roof Wall Panel Roll Forming Machine for Roof Wall Panel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-4m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1250mm |
| Silindir İstasyonları | 13 istasyon |
| Makara ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Tip | Çift Katmanlı Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| kullanım | Çatı |
| Malzeme | PPGi GI |
| İsim | Çift Katman Şekillendirme Makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile paketlenmiştir |
| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| silindirler | 19 |
| Makara malzemesi | No.45 Çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |