| Makara ve Mil | 45 # Kromlu Çelik |
|---|---|
| Milin çapı | Φ70mm |
| Kesici Malzemesi | CR12 |
| Tahrik tipi | zincir tahrik |
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| MaterialType | PPGI/GI/Aluminum |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| Malzeme Genişliği | 120MM |
| Roller Station | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Malzeme Türü | PPGI/GI/Alüminyum |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| MaterialWidth | 285mm |
| Silindir istasyonu | 18 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Kullanımı | Çatı |
|---|---|
| Malzeme | boyalı çelik |
| Türü | soğuk rulo şekillendirme |
| Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, kontrol paneli karton kutu ile paketlenmiştir. |
|---|---|
| Teslim süresi | Kabul edilen depozitoyu aldıktan sonra 60 gün. |
| Ödeme koşulları | TT tarafından önceden% 30 depozito, teslimattan önce ödenecek bakiye. |
| Yetenek temini | 20set / ay |
| Menşe yeri | Çin yapımı |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, kontrol paneli karton kutu ile paketlenmiştir. |
|---|---|
| Teslim süresi | Kabul edilen depozitoyu aldıktan sonra 60 gün. |
| Ödeme koşulları | TT tarafından önceden% 30 depozito, teslimattan önce ödenecek bakiye. |
| Yetenek temini | 20set / ay |
| Menşe yeri | Çin yapımı |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |