| color | blue |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| PLC | Delta (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Motor Gücü | 5.5 kw |
| kullanarak | İniş borusu |
| Özellik | Yenilikçi Tasarım İniş Borusu Ekipmanları |
| makine boyutu | 11,8mx0,78mx1,2m |
| Konteyner ihtiyacı | 1x40GP |
|---|---|
| Motor Gücü | 5.5 kw |
| Rulo malzemesi | cr12 |
| makine boyutu | 11,8mx0,78mx1,2m |
| kullanarak | İniş borusu |
| Renk | Mavi |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC kontrolü |
| Kesme yöntemi | Sinek testeresi kesme |
| Hız | 8-10m/dak |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| kullanarak | İniş borusu |
|---|---|
| Ana Çerçeve | 350H Çelik |
| makine boyutu | 11,8mx0,78mx1,2m |
| Kapasite | 10-15m/dak |
| Konteyner ihtiyacı | 1x40GP |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 10/15İstasyonlar |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200 mm |
| Silindir istasyonları | 14 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1000 mm |
| Silindir istasyonları | 18 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 12 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 12 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |