| güç | 4 + 4 Kw |
|---|---|
| Garanti | 24 Ay |
| Kontrol sistemi | Dokunmatik ekran |
| Kesme yöntemi | Hidrolik kesme sistemi |
| çalışma hızı | 0-15 m / dak |
| güç | 4 + 4KW |
|---|---|
| Garanti | 24 Ay |
| Kontrol sistemi | Dokunmatik ekran |
| Kesme yöntemi | Hidrolik kesme sistemi |
| çalışma hızı | 0-15 m / dak |
| güç | 5.5 ± 5.5kW |
|---|---|
| Garanti | 24 Ay |
| Kontrol sistemi | Dokunmatik ekran |
| Kesme yöntemi | Hidrolik kesme sistemi |
| çalışma hızı | 0-15 m / dak |
| Kullanım | Kat Güvertesi |
|---|---|
| Kalınlık | 1,2 mm |
| Ağırlık | 28T |
| Garanti | 1 Yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Üretme | 8-10m/dak |
|---|---|
| Güç (w) | 4+4kw |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| işçiler | 100 |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Voltage | 380V 50HZ 3 Phase |
|---|---|
| Material | galvanized/color steel sheet |
| Shaft | 75mm, solid |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Malzeme | Galvanizli çelik |
|---|---|
| Kullanım | çatı oluğu |
| Güç | 4 + 4kw |
| Kapasite | 10m/dak |
| Garanti | 1 yıl |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 12Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Güç | 17kw |
|---|---|
| Kapasite | 45m/Dk |
| delme | Mevcut |
| kullanım | binalar |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |