| Kullanım | Çatı |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Ağırlık | 8.7T |
| Garanti | 1 Yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| kullanım | Çatı ve duvar |
|---|---|
| Kapasite | 15 m / dak |
| güç | 4 + 4KW |
| ağırlık | 5-6T |
| uzunluk | 7-8 milyon |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Güç (W | 4+4kw |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Kesme tipi | Hidrolik Kesim |
| Mil malzemesi | 45# Aziz |
| İşlev | Çatı |
| Konteyner ihtiyacı | 1x40GP |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,45-0,6 mm |
| Rulo malzemesi | cr12 |
| Ana Çerçeve | 350H Çelik |
| Özellik | Yenilikçi Tasarım İniş Borusu Ekipmanları |
| kullanarak | İniş borusu |
|---|---|
| makine boyutu | 11,8mx0,78mx1,2m |
| Konteyner ihtiyacı | 1x40GP |
| Malzeme kalınlığı | 0,45-0,6 mm |
| Ana Çerçeve | 350H Çelik |