| PLC | Delta (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,45-0,6 mm |
| Motor Gücü | 5.5 kw |
| Rulo malzemesi | cr12 |
| Hidrolik istasyon gücü | 5.5 kw |
| kullanım | Yapı |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| kalınlık | 0,3-0,5 mm |
| Kapasite | 40M/Dk |
| Güç | 5.5+4+1.5KW |
| tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| silindirler | 19 |
| Makara malzemesi | No.45 Çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | 30% T / T mevduat peşin ve sevkiyat öncesi muayene onay alındıktan sonra% 70% dengesi. |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| color | blue |
|---|---|
| type | Rain Gutter Sheet Forming Machine |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30sets |
| Rulo Çapı | 70 mm |
|---|---|
| Hidrolik güç | 4kw |
| çalışma hızı | Yaklaşık 15 metre / dakika |
| Özellik | Yüksek verim |
| kesme bıçağı | Söndürülmüş İşleme Sahip CR12 Kalıp Çeliği |
| Özellik | Yenilikçi Tasarım İniş Borusu Ekipmanları |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,45-0,6 mm |
| Motor Gücü | 5.5 kw |
| Ana Çerçeve | 350H Çelik |
| Konteyner ihtiyacı | 1x40GP |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Malzeme | Boyalı sac GI |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |