| onay | ISO |
|---|---|
| Uygun malzeme | HRB60 veya eşdeğeri |
| Malzeme kalınlığı | 0.2-0.6mm |
| rulman | Yüksek dereceli 45 # çelik |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Özellik | Yenilikçi Tasarım İniş Borusu Ekipmanları |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,45-0,6 mm |
| kullanarak | İniş borusu |
| Motor Gücü | 5.5 kw |
| Ana Çerçeve | 350H Çelik |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Usage | roof |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| weight | 6.6T |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| ağırlık | 4-5T |
|---|---|
| kullanım | Sırlı Çini Çatı Paneli |
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |
| Besleme genişliği | 1200mm |
| Malzeme kalınlığı | 0.3-0.6mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Bileşenleri | renkli çelik levha deşarj rafı, oluklu ünite (karo pres), kompozit ana ünite, bitmiş kesme ünitesi ( |
|---|---|
| köpük makinesi boyutu | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| Basın genişliği | 1200 mm |
| Kalıplama satırlarının sayısı | satır 13 - 15 |
| Hidrolik İstasyonu Güç | 3Kw |