| İşlemek uygun | galvanizli levha |
|---|---|
| köpük makinesi boyutu | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| Kesici | Hidrolik Kesme |
| Kalınlığı | 0,3 - 0,6 mm |
| PPGI malzeme genişliği | bir metre |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,8-1 mm |
| Silindir istasyonu | 14 İstasyonlar |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Şaft Çapı | Φ50mm |
| Usage | Roof and wall |
|---|---|
| Material | PPGI, GI |
| Operation | Need 1 person |
| Capacity | 2-10m/min |
| Weight | 6T |
| Bileşenleri | renkli çelik levha deşarj rafı, oluklu ünite (karo pres), kompozit ana ünite, bitmiş kesme ünitesi ( |
|---|---|
| köpük makinesi boyutu | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| Güç kaynağı | AC 380 V / 50 hz |
| Kalınlığı | 0,3 - 0,6 mm |
| Elektrik kontrol sistemi | PLC dokunmatik ekran benimser ve frekans dönüştürücü taida benimser. |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 12 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme | boyalı sac GI |
|---|---|
| Kapasite | 15m/dak |
| makine ağırlığı | 3.1T |
| Silindir | 45 # çelik |
| Tip | rulo şekillendirme makinesi |
| Type | Floor Deck Roll Forming Machine |
|---|---|
| Cutting Type | Hydraulic Cutting |
| Speed | 8-15m/min |
| Motor | 11+11+5.5KW |
| Hs Code | 8455221000 |
| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| Kapasite | 2-10m/dak |
| Makina ağırlığı | 3.1T |
| silindirler | 45# Çelik |
| Tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Kalınlık | 1,2 mm |
|---|---|
| Genişlik | 1000MM |
| Garanti | 12 ay |
| Hizmet | tüm hayat |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Tip | Zincir Tahrik Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Genişlik | 1250 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut | 6.7*1.6*1.3m |