| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | Sevkiyat öncesi muayene onayından sonra avans ve% 70 dengesi T / T% 30 mevduat |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| raw material | aluminum sheet |
|---|---|
| type | automatic |
| use | roof panel |
| profile | customized |
| cutting methold | hydraulic cut |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| Kapasite | 20m / dak |
| Makina ağırlığı | 4.5t |
| Silindirler | 45# Çelik |
| Type | Automatic Roof Roll Former |
| Kontrol Sistemi | PLC kontrol sistemi |
|---|---|
| Boyut | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | çatı sac rulo şekillendirme makinesi |
| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Sırlı Oluklu Sac Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde genişliği | 1250mm |
| Hammadde Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Roller Stations | 11Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | Sevkiyat öncesi muayene onayından sonra avans ve% 70 dengesi T / T% 30 mevduat |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |
| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Sırlı Rulo Şekillendirme Ekipmanı |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| meridyen yapmak | 45 gün |
| kesme yöntemi | hidrolik kesme |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200 mm |
| Silindir istasyonları | 14 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| sertifika | ISO9001:2000;CE |
|---|---|
| Tip | sırlı kiremit çatı levhası |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Garanti | 1 yıl |