| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Boyut | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Silindir istasyonları | 18 İstasyon |
| Ağırlık | 8.5 Ton |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Renk | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Sürücü Türü | Zincir sürücü |
| Malzeme | Galvanizli Çelik, Alüminyum, Renkli Çelik, Paslanmaz Çelik, Vb. |
| Güç kaynağı | 380V/ 3Faz/ 50Hz(Özelleştirilebilir) |
| Şekillendirme hızı | 8-20m/dak |
| Silindir istasyonları | 18 İstasyon |
|---|---|
| Malzeme | Galvanizli Çelik, Alüminyum, Renkli Çelik, Paslanmaz Çelik, Vb. |
| Kontrol sistemi | PLC kontrol sistemi |
| Boyut | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 24 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| raw material | aluminum sheet |
|---|---|
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
| use | roof panel |
| profile | customized |
| cutting methold | hydraulic cut |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1200mm |
| Silindir İstasyonları | 11 İstasyon |
| Şaft Çapı | Φ70mm |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200mm |
| Silindir istasyonları | 18 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Production | 8-12m/min |
|---|---|
| Place of Origin | Hebei, China (Mainland) |
| Power(W) | 4+4kw |
| Dimension | 7*1.5*1.5m |
| Weight | 4T |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200mm |
| Silindir istasyonları | 11 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Kullanım | Duvar Paneli Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Profil | Özelleştirilmiş |
| Rulman | #45 çelik |
| İsim | çatı sac Duvar Paneli Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |