| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 400 mm |
| Silindir istasyonları | 16 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 13/18 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200 mm |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200 mm |
| Silindir istasyonları | 12 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 915mm |
| Silindir istasyonları | 12/13İstasyonlar |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| type | automatic |
|---|---|
| control system | PLC control |
| cutting method | fly saw cutting |
| speed | 8-10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Uygun malzeme | Renkli çelik plaka, galvanizli tahta, alüminyum plaka |
|---|---|
| Hammadde Kalınlığı | 2mm |
| Rulman | 15 satır |
| H'nin C yan boyutu | 50 mm |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
|---|---|
| Yükleme Limanı | Tianjin Limanı |
| Rulo şekillendirme Hızı | 15-20m/dak |
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Hidrolik istasyon gücü | 4kw |
| Çalışma modu | Düğme + Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Ana motor gücü | 5.5 kw |
| HS kodu | 8462219000 |
| kullanım | İnşaat |
|---|---|
| tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| Kalınlık | 1-1.5mm |
| Kapasite | 20-40m / dakika |
| güç | 7.5 ± 7.5 kW gücünde doğru |