| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
|---|---|
| HS kodu | 8462219000 |
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Hidrolik istasyon gücü | 5.5 kw |
| Name | China metal roof ridge cap roll forming machine |
|---|---|
| Control System | PLC Delta Inverter Control |
| Power Supply | 3-Phase,380V,50Hz |
| Main Frame | 350 H-Beam |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Silindir Mil Çapı | 80mm |
|---|---|
| silindirler | 14 İstasyonlar |
| Yapı | Stand Tipi |
| Bıçak Malzemesi | cr12 |
| Güç | 15+5.5kw |
| Şekillendirme hızı | 15m/dak |
|---|---|
| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
| Ana Silindir Malzemesi | cr12 |
| Bıçak Malzemesi | cr12 |
| Güç | 15+5.5kw |
| Ana Silindir Malzemesi | cr12 |
|---|---|
| Şaft | 45 # çelik |
| Şekillendirme hızı | 15m/dak |
| silindirler | 14 İstasyonlar |
| Bıçak Malzemesi | cr12 |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,8-1,2 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1005mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 433mm |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Çini Tipi | ÇELİK |
|---|---|
| Güç (w) | 5.5KW |
| Ağırlık | 4,5 ton |
| kesme | Hidrolik kesici |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |