| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
|---|---|
| HS kodu | 8462219000 |
| Ana motor gücü | 4kw |
| Çalışma modu | Düğme + Dokunmatik Ekran |
| Ana mil çapı | 70 mm |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
|---|---|
| Silindir istasyonları | 45 İstasyon |
| Hız | 15m/dak |
| Şaft Çapı | Φ100mm |
| Toplam güç | 15+15+15+5.5KW |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,8-1,2 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1005mm |
| Kalınlığı şekillendiren rulo | 0,3-0,8 mm |
|---|---|
| HS kodu | 8462219000 |
| Makaralı standlar | 10+13 Stand |
| Çalışma modu | Düğme + Panasonic/Delta Dokunmatik Ekran |
| Ana mil çapı | 75mm |
| Özellik | Yenilikçi Tasarım İniş Borusu Ekipmanları |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,45-0,6 mm |
| Kapasite | 10-15m/dak |
| kullanarak | İniş borusu |
| Motor Gücü | 5.5 kw |
| Hız | 15m/dak |
|---|---|
| Toplam güç | 15+15+15+5.5KW |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| Makina ağırlığı | 33600kg |
| Şaft Çapı | Φ100mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Power(W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 2-10m/min |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |