| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1220mm |
| Silindir İstasyonları | 14 İstasyonlar |
| Makara ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 24 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Türü | zincirle tahrik edilen kazık rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,8 mm |
| Genişliği | 1220mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ekipman tabanı | 300H çelik çerçeve |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| type | Gardens Knudson Roll Former / Sheet Metal Roll Forming Machines Factories Use |
|---|---|
| rollers | 18 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| tip | Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| Genişlik | 1250mm |
| Kapasite | 4m / dak |
| kullanım | Çatı |
| Tip | soğuk rulo şekillendirme |
|---|---|
| kullanım | villa çatısı |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç (W) | Yaklaşık 12KW |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| tip | sırlı kiremit rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1250 |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| kapasite | 2-4m/dak |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |