| Güç | 5.5KW |
|---|---|
| Kapasite | 45m/Dk |
| delme | Mevcut |
| Özellik | ikisi bir arada |
| kullanım | alçıpan sistemi |
| Tip | 1100mm rusya tipi sırlı adım kiremit çatı paneli rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1250 |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Kapasite | 2-4m/dak |
| Boyut | 7.5*1.5*1.2m |
| Özellik | ikisi bir arada |
|---|---|
| Garanti | Ömür |
| Hız | 0-2m/dak |
| İsim | Soğuk Rulo Şekillendirme Ekipmanları |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile paketlenmiştir |
| Silindir Mil Çapı | 80mm |
|---|---|
| silindirler | 14 İstasyonlar |
| Uygun malzeme | 1.5-2mm ((DX51 - GALVANIZED/Q300-350) |
| Yapı | Stand Tipi |
| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
| Model numarası | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Güç (W) | 5.5kW |
| Voltaj | 380V 50Hz 3 faz |
| ağırlık | 3.2T-10T |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanım | Mahya Kapağı |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme |
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 4m/dk |
| Uzunluk | 8.1 Milyon |
| kullanım | İnşaat |
|---|---|
| tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| Kapasite | 40m / dakika |
| güç | 5,5 + 4 + 1,5 KW |
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Yükleme Limanı | Tianjin Limanı |
| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
| Hidrolik istasyon gücü | 5.5 kw |
| Ana motor gücü | 5.5 kw |
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Ana mil çapı | 75mm |
| Rulo şekillendirme Hızı | 15-20m/dak |
| Çalışma modu | Düğme + Dokunmatik Ekran |
| Hidrolik istasyon gücü | 5.5 kw |
| Rulo şekillendirme Hızı | 15-20m/dak |
|---|---|
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Hidrolik istasyon gücü | 4kw |
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Ana mil çapı | 70 mm |