| Üretme | 8-10m/dak |
|---|---|
| Güç (w) | 4+4kw |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| işçiler | 100 |
| Silindir Mil Çapı | 80mm |
|---|---|
| silindirler | 14 İstasyonlar |
| Uygun malzeme | 1.5-2mm ((DX51 - GALVANIZED/Q300-350) |
| Yapı | Stand Tipi |
| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
| Makara ve Mil | 45 # Kromlu Çelik |
|---|---|
| Milin çapı | Φ70mm |
| Kesici Malzemesi | CR12 |
| Tahrik tipi | zincir tahrik |
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |
| Besleme genişliği | 1000mm |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0.3-0.6mm |
| Hız | 2-4m / dakika |
| Boyut | 7.5 x 1.5 x 1.2 m |
| Yaşam süresi | 10 yıl |
| Güç | 4+4KW |
|---|---|
| Yapı | Stand Tipi |
| Şekillendirme hızı | 10m/dk |
| silindirler | 3 istasyon |
| Silindir Mil Çapı | 80mm |
| Model numarası | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Güç (W) | 5.5kW |
| Voltaj | 380V 50Hz 3 faz |
| ağırlık | 3.2T-10T |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç | 11+15KW |
|---|---|
| türü | rulo şekillendirme makinesi |
| silindirler | 12+1Roller Stasyonları |
| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
| Silindir Mil Çapı | 90mm |
| silindirler | 12+1Roller Stasyonları |
|---|---|
| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
| Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Silindir Mil Çapı | 90mm |
| Adı | Soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| kullanım | duvar |
|---|---|
| Tip | Soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| Kalınlık | 0,5-1 mm |
| Kapasite | 20-40m/dak |
| Güç | 4.5+3kw |
| Malzeme | GI |
|---|---|
| Kapasite | 8-10m/dak |
| Makina ağırlığı | 6.5T |
| silindirler | 45# Çelik |
| Tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |