| Kullanım | Mahya Kapağı |
|---|---|
| Tip | soğuk rulo şekillendirme |
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Hız | 4m/dk |
| Uzunluk | 8.1 Milyon |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Türü | çatı sac rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | çatı ve duvar |
| Kalınlığı | 0,3-0,8 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| type | cold roll forming machine |
|---|---|
| Usage | roof and wall |
| Feature | self lock |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Tip | sırlı kiremit rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1220 |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Kapasite | 4m/dk |
| Boyut | 8,5*1,5*1,2m |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| usage | roof sheet |
| material | PPGI GI |
| thickness | 0.3-0.8mm |
| capacity | 20m/min |
| kullanım | İnşaat |
|---|---|
| tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| Kapasite | 40m / dakika |
| güç | 5,5 + 4 + 1,5 KW |
| Rulo şekillendirme Hızı | 15-20m/dak |
|---|---|
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Hidrolik istasyon gücü | 4kw |
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Ana mil çapı | 70 mm |
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Yükleme Limanı | Tianjin Limanı |
| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
| Hidrolik istasyon gücü | 5.5 kw |
| Ana motor gücü | 5.5 kw |