| Tip | Zincir Tahrik Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Genişlik | 1250 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut | 6.7*1.6*1.3m |
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Ana mil çapı | 75mm |
| Rulo şekillendirme Hızı | 15-20m/dak |
| Çalışma modu | Düğme + Dokunmatik Ekran |
| Hidrolik istasyon gücü | 5.5 kw |
| type | Automatic Glazed Tile Steel Roof Sheet Roll Forming Machine With PLC Control System |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Tip | Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| kullanım | Çatı |
| Garanti | 1 yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Tip | soğuk rulo şekillendirme |
|---|---|
| kullanım | villa çatısı |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç (W) | Yaklaşık 12KW |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Use | roof |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
|---|---|
| Speed | 4m/min |
| type | cold roll forming |
| Design | custom |
| warranty | 1 year |
| tip | Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi Ekipmanları |
|---|---|
| kapasite | 2m/dak |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Sırlı Oluklu Sac Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde genişliği | 1250mm |
| Hammadde Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |