| Türü | zincirle tahrik edilen kazık rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-0,8 mm |
| Genişliği | 1220mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ekipman tabanı | 300H çelik çerçeve |
| tip | Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| Genişlik | 1250mm |
| Kapasite | 4m / dak |
| kullanım | Çatı |
| Tip | Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| kalınlık | 0,3-0,8 mm |
| sertifika | ISO CE |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| tip | Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| Genişlik | 1250mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Tip | Çatı Kaplama Adım Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Hız | 2m/dak |
| Silindir Malzemesi | #45 Çelik |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| tip | Çatı Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| Garanti | 12 ay |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| tip | Camlı çatı kiremit rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| hız | 2 m / dak |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Delivery Time | 30days |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| thickness | 0.3-0.8mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Type | Roofing Sheet Metal Roll Forming Machine |
|---|---|
| material width | 1250mm |
| thicknes | 0.3-0.6mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| tip | sırlı kiremit rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1250 |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| kapasite | 2-4m/dak |
| Boyut | 7.5*1.5*1.2m |