| tip | rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| malzeme | PPGI GI |
| Genişlik | 1000 mm |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| ömür | 10 yıldan fazla |
| tip | Çatı kaplama levha rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kapasite | 20 m / dak |
| Garanti | 1 yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Tip | Sırlı kiremit rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Uygun Pazar | Avrupa ve Amerika |
| Malzeme | PPGI GI |
| Voltaj | 380V veya özelleştirilmiş |
| Çalışan | sadece 1 |
| Malzeme | PPGI GI |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,7 mm |
| kullanım | Çatı |
| Voltaj | 380V veya özelleştirilmiş |
| Güç | 4+4kw |
| Usage | Roof |
|---|---|
| Production Capacity | 4m/min |
| Coverage | 1050mm |
| Machine Weight | 4.5T |
| Shipment | 40GP |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| Kapasite | 20m/dak |
| Makina ağırlığı | 3.5 ton |
| silindirler | 45# Çelik |
| Tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Malzeme | PPGI GI 1.5mm |
|---|---|
| Kapasite | 15m/dak |
| Silindir İstasyonları | 32 Silindir İstasyonu |
| Packaging Details | 1.Main roll forming machine and un-coiler is nude packing (If you need, we can also packed it with water-proof plastic) 2. PLC control system and motor pump are packed with water proof paper,spare parts in carton box. 3.One set of machine needs a 40' con |
| Delivery Time | 30 work days |
| Malzeme | PPGi GI |
|---|---|
| kapasite | 2-4m/dak |
| Makina ağırlığı | 4.5T |
| silindirler | 45 # çelik |
| Tip | Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 4m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |