| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30 sets |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| güç | 4 + 4 Kw |
|---|---|
| Garanti | 24 Ay |
| Kontrol sistemi | Dokunmatik ekran |
| Kesme yöntemi | Hidrolik kesme sistemi |
| çalışma hızı | 0-15 m / dak |
| güç | 4 + 4KW |
|---|---|
| Garanti | 24 Ay |
| Kontrol sistemi | Dokunmatik ekran |
| Kesme yöntemi | Hidrolik kesme sistemi |
| çalışma hızı | 0-15 m / dak |
| güç | 5.5 ± 5.5kW |
|---|---|
| Garanti | 24 Ay |
| Kontrol sistemi | Dokunmatik ekran |
| Kesme yöntemi | Hidrolik kesme sistemi |
| çalışma hızı | 0-15 m / dak |
| renk | istediğin gibi |
|---|---|
| tip | Otomatik |
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |
| Kesme yöntemi | Hidrolik Kesim |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Uygun Malzeme | Renkli Çelik levha, Galvanizli Levha, Alüminyum Levha |
|---|---|
| Hammadde kalınlığı | 1,5-3 mm (maksimum 3 mm) |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30 GÜN |
| Ödeme koşulları | Sevkiyat öncesi muayene onayından sonra avans ve% 70 dengesi T / T% 30 mevduat |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,8-1,2 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | 1005mm |
| Ana motor gücü | 5.5 kw |
|---|---|
| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
| Yükleme Limanı | Tianjin Limanı |
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hidrolik istasyon gücü | 5.5 kw |
| Hız | 15m/dak |
|---|---|
| Toplam güç | 15+15+15+5.5KW |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| Makina ağırlığı | 33600kg |
| Şaft Çapı | Φ100mm |