| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | cr12 |
| Silindir Mil Çapı | 50 mm |
| Ana Silindir Malzemesi | cr12 |
| Şekillendirme hızı | 12m/dak |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200 mm |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 915mm |
| Silindir istasyonları | 12/13İstasyonlar |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Kalınlığı | 0,3-0,8 mm |
|---|---|
| İşleme hızı | 6-10m/dakika |
| panel kalınlığı | 50-200mm |
| Çiğ madde | Ön Boyalı Levhalar, G350-550 |
| Üretim Hattı Hızı | 2~8 m/dak |
| type | automatic |
|---|---|
| control system | PLC control |
| cutting method | fly saw cutting |
| speed | 8-10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Uygun malzeme | Renkli çelik plaka, galvanizli tahta, alüminyum plaka |
|---|---|
| Hammadde Kalınlığı | 2mm |
| Rulman | 15 satır |
| H'nin C yan boyutu | 50 mm |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
|---|---|
| Yükleme Limanı | Tianjin Limanı |
| Rulo şekillendirme Hızı | 15-20m/dak |
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Hidrolik istasyon gücü | 4kw |
| Çalışma modu | Düğme + Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
| Ana motor gücü | 5.5 kw |
| HS kodu | 8462219000 |
| kullanım | İnşaat |
|---|---|
| tip | soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| Kalınlık | 1-1.5mm |
| Kapasite | 20-40m / dakika |
| güç | 7.5 ± 7.5 kW gücünde doğru |
| Type | Tile Forming Machine |
|---|---|
| Power(W) | 4+4kw |
| Warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |