| Güç | 15kw |
|---|---|
| Şekillendirme hızı | 2M/dk |
| Bıçak Malzemesi | cr12 |
| Silindir Mil Çapı | 120MM |
| silindirler | 3 istasyon |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
|---|---|
| Silindir istasyonları | 45 İstasyon |
| Hız | 15m/dak |
| Şaft Çapı | Φ100mm |
| Toplam güç | 15+15+15+5.5KW |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Makina ağırlığı | 15.6T |
| Malzeme Türü | Galvanize çelik |
| Malzeme kalınlığı | 1,5-3,0 mm |
| Güç | 33,6+15KW |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,8-1 mm |
| Silindir istasyonu | 18 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Şaft Çapı | Φ70mm |
| Özellik | Yenilikçi Tasarım İniş Borusu Ekipmanları |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,45-0,6 mm |
| Kapasite | 10-15m/dak |
| kullanarak | İniş borusu |
| Motor Gücü | 5.5 kw |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200 mm |
| Silindir istasyonları | 13 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 400 mm |
| Silindir istasyonları | 16 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 13/18 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | cr12 |
| Silindir Mil Çapı | 50 mm |
| silindirler | 14 İstasyonlar |
| Güç | 4+4KW |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200 mm |
| Silindir istasyonları | 12 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |