| Kontrol Sistemi | PLC |
|---|---|
| Adı | Oluklu Rulo Şekillendirme Makinesi |
| silindirler | 12 istasyon |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
| İletişim | Zincir |
| color | blue |
|---|---|
| type | Rain Gutter Sheet Forming Machine |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30sets |
| Renk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
| Güç kaynağı | 380V/ 3Faz/ 50Hz(Özelleştirilebilir) |
| Şekillendirme hızı | 8-20m/dak |
| Garanti | 1 yıl |
| İletişim | Zincir |
|---|---|
| kodlayıcı | OMRON |
| Şekillendirme hızı | 15-20m/dak |
| Makine Üssü | H ışını |
| Güç | 5.5+5.5KW |
| Type | Hi-Rib Trapezoidal Roof Wall Panel Roll Forming Machine for Roof Wall Panel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |
| sertifika | ISO9001:2000;CE |
|---|---|
| Tip | sırlı kiremit çatı levhası |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Sürücü Türü | Zincir sürücü |
| Malzeme | Galvanizli Çelik, Alüminyum, Renkli Çelik, Paslanmaz Çelik, Vb. |
| Güç kaynağı | 380V/ 3Faz/ 50Hz(Özelleştirilebilir) |
| Şekillendirme hızı | 8-20m/dak |
| Type | Tile Forming Machine |
|---|---|
| Power(W) | 4+4kw |
| Warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Tip | Sırlı Çini Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Genişlik | 1250 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |