| Uygun malzeme | GI PPGI |
|---|---|
| Kapasite | 45m/dak |
| Ağırlık | 2.5t |
| Silindir malzemesi | CR12 |
| Başvuru | Alçıpan Sistemi |
| Power(W) | 5.5KW |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30 sets |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Warranty | 18 month |
|---|---|
| control system | Panasonic PLC |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Makara ve Mil | 45 # Kromlu Çelik |
|---|---|
| Milin çapı | Φ70mm |
| Kesici Malzemesi | CR12 |
| Tahrik tipi | zincir tahrik |
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |
| Güç | 17kw |
|---|---|
| Kapasite | 45m/Dk |
| delme | Mevcut |
| kullanım | binalar |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,45mm-0,60mm |
| malzeme genişliği | 333mm |
| Silindir istasyonu | 20 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Rulo Malzemesi | 45 # Yüksek Dereceli Çelik |
|---|---|
| Tip | sırlı kiremit çatı levhası |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Sürüş Yolu | 1.2 inç tek zincir |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Uygun malzeme | Boyalı sac / GI / Alüminyum |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0.3-0.6mm |
| Silindir ve şaft | 45 # Krom İşlemli Çelik |
| Şaft çapı | Φ70mm |
| Kesici malzemesi | Cr12 |
| Makara ve Mil | 45 # Kromlu Çelik |
|---|---|
| Milin çapı | Φ70mm |
| Kesici Malzemesi | CR12 |
| Tahrik tipi | zincir tahrik |
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |