| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 12 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1000 mm |
| Silindir istasyonları | 18 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 915mm |
| Silindir istasyonları | 12/13İstasyonlar |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1000 mm |
| Silindir istasyonları | 10/13 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200 mm |
| Silindir istasyonları | 12 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 13/18 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1000 mm |
| Silindir istasyonları | 10/10 İstasyonlar |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1000 mm |
| Silindir istasyonları | 12/18 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| kullanım | Çatı ve duvar |
|---|---|
| Malzeme | Boyalı sac, GI |
| Operasyon | 1 kişiye ihtiyacınız var |
| Kapasite | 2-10m / dakika |
| ağırlık | 6t |
| Şekillendirme hızı | 15m/dak |
|---|---|
| Ağırlık | 4.5 ton |
| Sürüş modu | Zincir sürücü |
| dönüştürücü | Delta |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |