| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,8-1 mm |
| Silindir istasyonu | 18 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Şaft Çapı | Φ70mm |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200 mm |
| Silindir istasyonları | 13 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 10/15İstasyonlar |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 12 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 10/15İstasyonlar |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,8-1,2 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 22 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,8-1,2 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 24 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 400 mm |
| Silindir istasyonları | 16 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200 mm |
| Silindir istasyonları | 16 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1000 mm |
| Silindir istasyonları | 11/12 İstasyonlar |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |