| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 12/13İstasyonlar |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 10/17 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| kullanım | çatı ve duvar |
|---|---|
| Malzeme | boyalı sac, GI |
| Operasyon | 1 kişiye ihtiyaç var |
| Kapasite | 2-10m/dak |
| Ağırlık | 6T |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 650 mm |
| Silindir istasyonları | 15 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 12/14İstasyonlar |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Şaft Çapı | Φ70mm |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 18 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 925mm |
| Silindir istasyonları | 12/16 İstasyonlar |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 12/14 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1000 mm |
| Silindir istasyonları | 14 İstasyonlar |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1250mm |
| Silindir istasyonları | 11 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |