| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roof Sheet Roll Forming Equipment |
| tip | Otomatik C Aşık Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kalınlık | 2-3mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Hizmet | Tüm hayat |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| tip | U Şekli Aşık Metal Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| hız | 8-10 m / dak |
| Garanti | 1 yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Tip | Yağmur Suyu Çelik Boru Rulo Oluşturma Makinesi |
|---|---|
| Malzeme | DX52/DX53 |
| Genişlik | 333mm |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Delivery Time | 30days |
| Tip | Çift Katmanlı Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Malzeme | PPGi GI |
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | Üst:1200mm; Aşağı: 1220mm |
| Paket | Üst: 12 istasyon; Aşağı: 15 istasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| tip | Omega Shape Aşık Metal Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Hız | 0-45m/dak |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
| Teslim süresi | 30 gün |
| bitmiş ürün malzemesi | PPGI ve GI VB |
|---|---|
| mil çapı | 70 mm |
| malzeme genişliği | 1220 mm sayfa başı |
| bitmiş ürün stili | sırlı kiremit çatı rulo şekillendirme makinesi |
| tip | 34 - 151 - 908 |
| Kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | Soğuk rulo şekillendirme makinesi |
| Kalınlık | 0,5-1 mm |
| Kapasite | 20-40m/dak |
| Güç | 4.5+3kw |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |