| renk | Mavi |
|---|---|
| tip | Metal Saplama ve Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |
| Kesme yöntemi | Hidrolik Kesim |
| her ay | 30 takım |
| kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | Hafif Salma Rulo Şekillendirme Makinesi |
| kalınlık | 0,5-1 mm |
| Kapasite | 20-40m/dak |
| Güç | 4.5+3kw |
| tip | İşletmeler Sivil İnşaat İçin L Şekli Aşık Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| silindirler | 14 |
| Makara malzemesi | No.45 Çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| tip | Eski Mimariler İçin PLC Kontrol Sistemi U Aşık Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| silindirler | 14 |
| Makara malzemesi | No.45 Çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Malzeme | GI |
|---|---|
| Kalınlık | 1.5mm |
| Garanti | 1 yıl |
| ad | 1.5mm çelik kapı çerçevesi rulo şekillendirme makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Kullanım | Damızlık ve parça |
|---|---|
| Tip | hafif köle yuvarlama makinesi |
| Kalınlık | 0,8-1,8 mm |
| Kapasite | 0-35 m/dak |
| Güç | 21.5 kw |
| Model Number | Roll Forming Machine |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Türü | çatı kaplama ve çift cidarlı rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1000mm |
| Silindirler | 16 satır aşağı 15 satır yukarı |
| Zincir | 1 inç |
| H çelik | 400 mm |
| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Otomatik |
| Genişlik | 2600m/4000mm |
| Kalınlık | 0.13-0.3mm |
| her ay | 20 Takım |
| tip | Panjur kapı rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kapasite | 8-10 m / dak |
| Malzeme | Boyalı sac GI |
| güç | 4 + 4KW |
| Çalışan | 1 Sadece |