| Tip | sırlı kiremit rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Genişlik | 1220 |
| kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Kapasite | 4m/dk |
| Boyut | 8,5*1,5*1,2m |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200mm |
| Silindir istasyonları | 11 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| Kapasite | 20m / dak |
| Makina ağırlığı | 4.5t |
| Silindirler | 45# Çelik |
| Type | Automatic Roof Roll Former |
| color | as your require |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| establish year | since1996 |
| Uygun Malzeme | PPGI, GI, Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,8 mm |
| Genişlik | özelleştirilmiş |
| Koşul | Yeni |
| Tip | Fayans Şekillendirme Makinesi |
| Material | PPGI GI |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| voltage | 380V |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme kimliği | 1250mm |
| Paket | 12 İstasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Usage | roof gutter |
|---|---|
| material | PPGI GI |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| size | 4'' |
| weight | 2T |
| Voltage | 380V 50HZ 3 Phase |
|---|---|
| Material | galvanized/color steel sheet |
| Shaft | 75mm, solid |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |