| Tip | Fayans Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Garanti | 18 ay |
| Kalınlık | 0,3-0,8 mm |
| şaft | 76mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Malzeme | Boyalı sac GI |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur. |
| Teslim süresi | 30 gün |
| kullanım | çatı ve duvar |
|---|---|
| Malzeme | boyalı sac, GI |
| Operasyon | 1 kişiye ihtiyaç var |
| Kapasite | 2-10m/dak |
| Ağırlık | 6T |
| Uygun Malzeme | GI boyalı sac |
|---|---|
| Hız | 45m/Dk |
| Ağırlık | 2.5T |
| silindirler | Cr12 |
| Tip | Saplama ve Parça |
| sertifika | ISO9001:2000;CE |
|---|---|
| Tip | sırlı kiremit çatı levhası |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| sertifika | ISO9001:2000;CE |
|---|---|
| Tip | sırlı kiremit çatı levhası |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,8-1,2 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 27 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| kullanım | duvar paneli |
|---|---|
| tip | Soğuk Rulo Şekillendirme |
| Malzeme | Boyalı sac GI |
| Kalınlık | 0.3-0.6mm |
| sertifika | CE ISO |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,45mm-0,60mm |
| malzeme genişliği | 333mm |
| Silindir istasyonu | 20 istasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutu ile doludur |
|---|---|
| Teslim süresi | 30days |
| Ödeme koşulları | Sevkiyat öncesi muayene onayından sonra avans ve% 70 dengesi T / T% 30 mevduat |
| Yetenek temini | 20 setleri/ay |
| Menşe yeri | Botou Hebei Çin |