| material | PPGI GI |
|---|---|
| thickness | 0.8-1.2mm |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| renk | Mavi |
|---|---|
| tip | sırlı çini çatı levha |
| Kontrol sistemi | PLC Kontrolü |
| hammadde genişliği | 1250mm |
| Hammadde kalınlığı | 0.3-0.6mm |
| kullanım | çatı |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Ağırlık | 5.6 ton |
| Garanti | 1 yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | roof |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| weight | 6.6T |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | roof |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| weight | 6.6T |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| kullanım | Çatı ve duvar |
|---|---|
| Malzeme | Boyalı sac, GI |
| Operasyon | 1 kişiye ihtiyacınız var |
| Kapasite | 2-10m / dakika |
| ağırlık | 6t |
| Ambalaj bilgileri | Ana makine çıplak, bilgisayar kontrol kutusu karton kutusu tarafından paketlenmiştir. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| sertifika | CE ISO |
|---|---|
| Malzeme | Boyalı sac GI |
| Kalınlık | 0.3-0.8mm |
| şaft | 70-90mm |
| Garanti | Tüm hayat |
| renk | Mavi |
|---|---|
| tip | tam otomatik |
| kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| kesme yöntemi | hidrolik kesim |
| her ay | 30 takım |