| Ağırlık | 3000kg-20000kg |
|---|---|
| tip | sırlı kiremit çatı levhası |
| kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| hammadde genişliği | 1250 mm |
| hammadde kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Çini Tipi | çelik |
|---|---|
| Güç (w) | 5.5KW |
| Gerilim | 380V |
| Ağırlık | 4,5 ton |
| Kontrol | PLC bilgisayar kontrolü |
| Warranty | 18 month |
|---|---|
| control system | Panasonic PLC |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| kullanım | Çatı ve duvar |
|---|---|
| Kapasite | 15 m / dak |
| güç | 4 + 4KW |
| ağırlık | 5-6T |
| uzunluk | 7-8 milyon |
| kullanım | Çatı ve duvar |
|---|---|
| Kapasite | 15 m / dak |
| güç | 4 + 4KW |
| ağırlık | 5-6T |
| uzunluk | 7-8 milyon |
| Konteyner ihtiyacı | 1x40GP |
|---|---|
| PLC | Delta (özelleştirilebilir) |
| Özellik | Yenilikçi Tasarım İniş Borusu Ekipmanları |
| Malzeme kalınlığı | 0,45-0,6 mm |
| Ana Çerçeve | 350H Çelik |
| Kullanımı | çatı ve duvar |
|---|---|
| Kapasite | 15m/dak |
| Güç | 4+4KW |
| Ağırlık | 5-6T |
| Uzunluk | 7-8m. |
| Usage | gutter |
|---|---|
| profile | custom |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| size | 4'' 5'' 6'' |
| weight` | 2T |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |