| Kullanma | İniş borusu |
|---|---|
| Ana Çerçeve | 350H Çelik |
| Konteyner ihtiyacı | 1x40GP |
| Kapasite | 10-15m/dak |
| Rulo malzemesi | CR12 |
| malzeme genişliği | İhtiyaca Göre Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Malzeme Türü | Galvanize çelik |
| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
| Güç | 11+7.5kw |
| Malzeme kalınlığı | 1,5-3 mm |
| Sürücü Türü | Zincir sürücü |
|---|---|
| Silindir istasyonları | 18-20 İstasyon |
| Kesme uzunluğu | Kontrol Panelinden Ayarlanabilir |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 8-9T |
| material | painted steel |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| capacity | 8-10m/min |
| roller | No.45 steel |
| Blade | Cr12 |
| Power(W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Uygun malzeme | GI PPGI |
|---|---|
| Kapasite | 45m/dak |
| Ağırlık | 2.5t |
| Silindir malzemesi | CR12 |
| Başvuru | Alçıpan Sistemi |
| Material | color steel |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| width | custom |
| weight | 7T |
| length | 9M |
| kullanım | çatı |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Ağırlık | 5.6 ton |
| Garanti | 1 yıl |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | roof |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| weight | 6.6T |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | roof |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| weight | 6.6T |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |