| Ana mil çapı | 75mm |
|---|---|
| Ana motor Gücü | 5.5 kw |
| HS kodu | 8462219000 |
| hidrolik istasyon | 5,5 KW, 46# Hidrolik Yağı |
| Çalışma modu | Düğme + Panasonic/Delta Dokunmatik Ekran |
| Ürün Türü | rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Ana motor gücü | 5.5 kw |
| Çalışma modu | Düğme + Dokunmatik Ekran |
| Ana mil çapı | 75mm |
| Hidrolik istasyon gücü | 5.5 kw |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1250mm |
| Paket | Üst:12 istasyon;Aşağı:17 istasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Etkili Genişlik | 1220/1225/1250mm |
|---|---|
| Hız | 8-12m/dak |
| Motor | 11+11+5,5KW |
| Çerçeve | 400mm H Kirişli Çelik ile Kaynaklanmış |
| kesme uzunluğu toleransı | ± 1mm |
| Kesme Tipi | Hidrolik Kesim |
|---|---|
| kesme uzunluğu toleransı | ± 1mm |
| Motor | 11+11+5,5KW |
| Türü | Zemin Güverte Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Hız | 8-12m/dak |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 1-1.2MM |
| malzeme genişliği | 1000mm |
| Silindir istasyonları | 18 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | OEM / DOM |
| Paket | Üst: 11 istasyon; Aşağı: 12 istasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Tip | soğuk rulo şekillendirme |
|---|---|
| kullanım | villa çatısı |
| Kalınlık | 0,3-0,6 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Üretim kapasitesi | 8-12m/dak |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Malzeme Genişliği | 1250mm |
| Paket | 15 İstasyon |
| Tedarik Yeteneği | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |