| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-4m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 560mm |
| Roller Stations | 16Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Güç kaynağı | 380V, 50Hz, 3 Faz |
|---|---|
| Kalınlığı şekillendiren rulo | 0,3-0,8 mm |
| İhracat bağlantı noktası | Tianjin Limanı Veya Diğer Çin Limanı |
| Türü | Otomatik |
| hidrolik istasyon | 5,5 KW, 46# Hidrolik Yağı |
| Güç kaynağı | 380V, 50Hz, 3 Faz |
|---|---|
| Çalışma modu | Düğme + Panasonic/Delta Dokunmatik Ekran |
| İhracat bağlantı noktası | Tianjin Limanı Veya Diğer Çin Limanı |
| Türü | Otomatik |
| Kalınlığı şekillendiren rulo | 0,3-0,8 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Makine Renk | Özelleştirebilirsiniz |
|---|---|
| Türü | Otomatik |
| Kontrol sistemi | PLC kontrol |
| Kesme yöntemi | Hidrolik Kesme |
| Koşul | Yeni |
| Power(W) | 5.5KW |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30 sets |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Voltage | 380V 50HZ 3 Phase |
|---|---|
| Material | galvanized/color steel sheet |
| Shaft | 75mm, solid |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Ana motor gücü | 5.5 kw |
|---|---|
| Güç kaynağı | 380V 50HZ 3 fazlı |
| Yükleme Limanı | Tianjin Limanı |
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| Hidrolik istasyon gücü | 5.5 kw |