| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1220mm |
| Silindir istasyonları | 11+12 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Çini Tipi | çelik |
|---|---|
| Güç (w) | 5.5KW |
| Gerilim | 380V |
| Ağırlık | 4,5 ton |
| Kontrol | PLC bilgisayar kontrolü |
| Üretme | 8-10m/dak |
|---|---|
| Güç (w) | 4+4kw |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Hammadde kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| işçiler | 100 |
| Silindir İstasyonu | 18Station |
|---|---|
| Makara ve Mil | 45 # çelik |
| Milin çapı | Φ70mm |
| Kesici Malzemesi | CR12 |
| Tahrik tipi | zincir tahrik |
| Renk | Mavi |
|---|---|
| Tip | Otomatik |
| Genişlik | 2600m/4000mm |
| kalınlık | 0.13-0.3mm |
| her ay | 20 Takım |
| Ana Silindir Malzemesi | cr12 |
|---|---|
| silindirler | 14 İstasyonlar |
| Güç | 15+5.5kw |
| Şaft | 45 # çelik |
| Silindir Mil Çapı | 80mm |
| Malzeme | PPIG IG Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,4-0,7 mm |
| Hız | 15m/dak |
| Renk | Mavi |
| Genişliği | --mm |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1200 mm |
| Silindir istasyonları | 11/13 istasyonları |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |
| Silindir Mil Çapı | 80mm |
|---|---|
| silindirler | 14 İstasyonlar |
| Uygun malzeme | 1.5-2mm ((DX51 - GALVANIZED/Q300-350) |
| Yapı | Stand Tipi |
| Voltaj | 380V/50hz/3faz |
| Malzeme Türü | boyalı sac/GI |
|---|---|
| Malzeme kalınlığı | 0,3-0,6 mm |
| malzeme genişliği | 1100mm |
| Silindir istasyonları | 25 İstasyon |
| Silindir ve Şaft Malzemesi | 45# Çelik Söndürme ve Kaplama |